CARMEY AVDAT

בקתות מבודדות

חוויה של חיבור והתחדשות בלב המדבר

הבקתות המבודדות פזורות על מדרונות החווה, מרוחקות זו מזו, משתלבות בנוף וצופות אליו ביום, ובלילה בהרמת ראש קלה למעלה מתגלים השמיים זרועי הכוכבים שמאפיינים את הנגב. הבקתות תוכננו ונבנו על ידינו, בעשר אצבעות ממש, מתוך היכרות עמוקה עם המדבר שלנו ומדבריות נוספים בעולם בהם שוטטנו תוך לימוד עקרונות של בנייה אקולוגית מדברית, כיווני שמש ורוח, חום וקור, ובעיקר הרבה כבוד למדבר.

הבקתות מעניקות פרטיות לאורחים, בכולן מיטה זוגית, פינת ישיבה, מטבח מאובזר וקמין פלט, קמין אקולוגי הבוער על חומרים ממוחזרים מתעשיית העץ ומאפשר להכניס את המדורה המדברית ממש אל תוך החדר. ריצוף הצימרים נבחר בקפידה – לא מתוך קטלוג קרמיקה יוקרתי אלא מערוץ נחל ניצנה, ממנו הובאו חלוקי הנחל המשמשים לריצוף.
בחוץ תמצאו מרפסת, ערסל, פינת מדורה ומנגל תחת כיפת השמיים, ג'קוזי, סאונה וגב מים מרענן המאפשר טבילה בעונה. כל הבקתות ממוקמות במרחק הליכה של 80 עד 200 מטר מהחנייה בשבילים נוחים ומוארים. הצוות ישמח לסייע בהעברת הציוד לבקתה ברכב השרות שלנו.

מבוגרים בלבד
בקבוק יין
פינת ישיבה
מטבח מאובזר
פינת אוכל
קמין
פינת מדורה
ג'קוזי
סאונה
גב מים

בקתת סומק

בקתה זוגית מבודדת טובלת בירוק הבוסתן הפרטי שלצידה.

במרפסת ערסל, גב מים פרטי וג'קוזי. בבוסתן ניתן ליהנות ממקלחת חוץ קרירה שנבנתה מחביות יין ישנות שסיימו את תפקידן ביקב וטופלו בנגרייה שלנו, ומפינת מדורה ומנגל תחת כיפת השמיים.
בבקתה מיטה זוגית, פינת ישיבה, פינת אוכל, קמין פלט אקולוגי ומטבח מאובזר. הבקתה מרוצפת חלוקי נחל שהובאו מערוץ נחל ניצנה על מנת להשלים את החוויה המדברית.
ארוחת הבוקר מוגשת בבקתה.

בקתת כרכום

בקתה זוגית מבודדת הצופה אל הכרם ואל מרחבי נחל צין.

מרפסת העץ צופה לנוף מרהיב וכוללת פינת אוכל, ערסל, ג'קוזי מפנק וגב מים פרטי. בסמוך לבקתה פינת מדורה ומנגל תחת כיפת השמיים.
בבקתה מיטה זוגית, פינת ישיבה, אמבטית ישיבה הצופה אל הנוף המצופה פסיפס בעבודת יד מטבח מאובזר וקמין פלט אקולוגי, הבקתה מרוצפת חלוקי נחל שהובאו מערוץ נחל ניצנה על מנת להשלים את החוויה המדברית.
ארוחת הבוקר מוגשת בבקתה.

בקתת לבונה

בקתה מבודדת ומרווחת, מתאימה לזוג או ל 4-5 מבוגרים.

בבקתה חדר שינה עם מיטה זוגית וחלל מרכזי ובו 3 מיטות יחיד. בנוסף, פינת אוכל, מטבח מאובזר ואמבטיה מצופה פסיפס בעבודת יד. הבקתה מרוצפת חלוקי נחל שהובאו מערוץ נחל ניצנה על מנת להשלים את החוויה המדברית.
מרפסת גדולה ומוצלת, כוללת פינת אוכל, ערסל וג'קוזי מפנק המתאים לשלושה אנשים.
בסמוך לבקתה גב מים המשותף לה ולבקתת כתמה מאפשר טבילה נעימה בעונה, ופינת מדורה ומנגל תחת כיפת השמיים.
ארוחת הבוקר מוגשת אל הבקתה.

בקתת כתמה

בקתה מבודדת ומרווחת, מתאימה לזוג או ל 4-5 מבוגרים.

בבקתה חדר שינה עם מיטה זוגית וחלל מרכזי ובו 3 מיטות יחיד. בנוסף, פינת אוכל, מטבח מאובזר ואמבטיה מצופה פסיפס בעבודת יד. הבקתה מרוצפת חלוקי נחל שהובאו מערוץ נחל ניצנה על מנת להשלים את החוויה המדברית.
מרפסת גדולה ומוצלת, וכוללת פינת אוכל, ערסל וג'קוזי מפנק המתאים לשלושה אנשים.
בסמוך לבקתה גב מים המשותף לה ולבקתת לבונה מאפשר טבילה נעימה בעונה, ופינת מדורה ומנגל תחת כיפת השמיים.
ארוחת הבוקר מוגשת אל הבקתה.

שאלות נוספות

ארוחת הבוקר כלולה במחיר ומוגשת בבקתה, ניתן בהודעה מראש לתאם את ארוחת הבוקר שתוגש ב- "קפה מונה".

כן, יש לציין זאת מראש בהזמנה ואנו עושים את ההתאמות.

מטבח בית הקפה שלנו הוא חלבי, אך הוא פעיל בשבת וללא תעודת כשרות.

כן, בכל אחת מהבקתות המבודדות ישנו מטבח מאובזר בו ניתן להכין ארוחות בבישול עצמי. אפשר לקבל מאיתנו סיר פוייקה ולהכין קדרה מדברית באופן עצמאי מחוץ לבקתה בפינת המדורות או על המנגל. בנוסף ניתן לרכוש מוצרים יבשים, ירקות וביצים אצלנו במקום.

בנוסף לאפשרות הבישול העצמי בבקתה, בבית הקפה שלנו ניתן להזמין פלטות גבינות, ממרחים וירקות (פתוח עד השעה 16:30) או לרכוש מוצרים יבשים, ביצים וירקות לבישול עצמי. בית הקפה פתוח ללא שרות לאורחי הצימרים שלנו על בסיס אמון עד השעה 20:00 (לוקחים ורושמים על פתק) כאשר למחפשים לאן לצאת, ישנן מסעדות וברים בסביבה ואנו נשמח להמליץ לכם עליהם.

הארוח בחווה הוא ללא בעלי חיים

היקב פתוח כל ימות השבוע בין השעות 9:00-16:30, מוזמנים לתאם בהגעתכם לחווה סיור וטעימות יין עם אנשי הצוות שיקבלו את פניכם.

הבקתות המבודדות מרוחקות מחניית הרכבים ומלוות בהליכה של בין 50 מ' ל- 250 מ' לבקתה. אנו כמובן נסייע לכם עם הציוד האישי באמצעות הקלאב קאר שלנו.

לכל בקתה מבודדת יש אזור מדורות ומנגל הצמוד לבקתה. ניתן לרכוש עצי מדורה או גחלים למנגל בחווה.

בבקתות המבודדות שלנו יש גב אישי.

כן, לכל אחת מהבקתות המבודדות יש את הג'קוזי הפרטי שלה.

כן, בכל הבקתות המבודדת הרצפה היא מחלוקי נחל.

כן, סאונת החבית שלנו פתוחה וזמינה לכל אורחי הצימרים.

בחווה חיבור לרשת אינטרנט אלחוטית בכל החדרים ובמרחבים הציבוריים.
דילוג לתוכן